Број на оглас: 3547641
Објавен на: 27.03.2020, 02:35

Prodavam dupli kombiniran frizider

400 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Вид на оглас: Се продава


Friziderot e vo ispravna sostojba raboti super