Број на оглас: 3547547
Објавен на: 20.09.2020, 08:51
1 / 7

Golf 5 plus se prodava

4.600 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf Plus
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.9 / 77 kw 105 ks registiran do 18/02/21. ulje promeneto i site filteri.plocki novi napred i rebrasti i zategaci .vodna pumpa .kumplug sajma