Број на оглас: 3547481
Објавен на: 30.03.2020, 13:28
1 / 8

HP DV6000

5.000 МКД Цената е фиксна
Производител:
HP
Xaрд диск HDD:
160 GB
РАМ Меморија:
2 GB
Модел на процесор:
Intel Pentium Dualcore
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
15 - 16 инчи

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Laptopot e odlicno socuvan
Intel procesor dual core
ram memorija 2GB
harddisk 160GB

Stefan Dracevo