Број на оглас: 3547465
Објавен на: 30.03.2020, 16:04
1 / 10

Kia Pro Ceed 1.4 80Kw Benzin/Plin Fabricki

5.250 € Цената не е фиксна
Марка:
Kia
Модел:
Pro_cee'd
Година:
2010
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


☆KIA PRO CEED 1.4 BENZIN PLIN 80KW☆
VOZILOTO E REGISTRIRANO SO ZELEN KARTON CELA GODINA
📞📞📞078-297-059📞📞📞
EXTRA CENA :5250€
TOP SOSTOJBA 2010 GODINA
OD OPREMA VOZILOTO POSEDUVA
✔️KLIMATRONIC
✔️SERVO VOLAN SO POSEDUVANJE
✔️ABS KOCNIC
✔️ESP
✔️FABRICKO RADIO SO CD
✔️EL.STAKLA
✔️EL.RETROVIZORI
✔️SENZOR ZA DOZD
✔️130.000 KM 100% REALNI
✔️2X KLUCA
✔️SERVISNA KNISKA
✔️4X ZIMNI GUMI i 4X LETNI NOVI GUMI
✔️CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
✔️AL. BANDASI KIA
VOZILOTO E KUPENO OD KIA MOTORS MAKEDONIJA NE E UVEZUVANO MOZE PROVERKA KADE SAKATE PO VASA ZELBA