Број на оглас: 3547429
Објавен на: 26.03.2020, 22:13
1 / 6

iPhone 7 32GB

150 € Цената е фиксна 180 €
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
7
Боја:
Black
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Go prodavam gorenavedeniot tel. vo mn. dobra sostojba.
Poglednete gi slikite, za bilo kakvo info slobodno javete se.

*BEZ ZAMENI!