Број на оглас: 3547290
Објавен на: 31.05.2020, 20:18
1 / 12

Се издава луксузен стан во строг Центар

1 €
Број на соби:
6
Квадратура:
220 m²
Греење:
Централно
Спрат:
6 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Луксузен
Лифт:
Да
Година на градба:
1970
Година на реновирање:
2019
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
Повеќе од 2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
ул.Македонија

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се издава луксузен празен стан на ул.Македонија на 100 метри од споменикот на Александар Македонски со површина од 220 метри квадратни. Станот е реновиран пред една година.

Контакт информации - 070215002 (Сашо)