Број на оглас: 3547229
Објавен на: 02.07.2020, 13:48
1 / 6

Bmw E90 320d 163hp 2006

5.500 € 5.600 €
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registrirana cela godina do 16.06.2021!
Cenata e za kesh ne zvonete za podole.
Za zamena 6500.