Број на оглас: 3547148
Објавен на: 03.06.2020, 22:28
1 / 8

Mercedes C220 2001 god

3.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
142 kw / 193 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam Mercedes C220 vo perfektna sostojba.
+ 4 zimski gumi so aluminiumski bandashi


071.624.552