Број на оглас: 3547124
Објавен на: 30.03.2020, 10:19
1 / 12

Vw Passat 2.0 tdi/ 8ventila DSG/ 2007

4.650 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Noviot motor 8 ventila 2.0 tdi 140 ks. Automatik dsg. Full oprema odlicna sostojba.

- novi gumi kelly letni x4
- reg. so zelen karton
- 2 kluca
- euro kuka...

Mozna zamena ponudete (cena za zamena 5.000 e.)