Број на оглас: 3547008
Објавен на: 07.08.2020, 09:39
1 / 11

SEAT ALTEA XL 1.9 TDI 105KS--O C A R I N E T O--

По Договор Цената е фиксна
Марка:
Seat
Модел:
Altea XL
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SEAT ALTEA XL 1.9 TDI 105KS--O C A R I N E T O--
-GODINA NA PROIZVODSTVO(2008)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMATRONIC;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-KOMANDI NA VOLAN;
-CD PLAYER;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORITE;
-CENTRALNO ZAKLCUVANJE;
-BORD KOMPJUTER;
-HALOGENKI;
-NOVI GUMI;
-ALUMINIUMSKI BANDAZI;
-METALIK BOJA;
-ZATEMNETI STAKLA;
-SERVISNA KNISKA;
-MALA POTROSUVACKA;
-VOZILOTO E UVOZ OD ITALIJA;
-----P L A T E N I S E S I T E D A V A C K I D O R E G I S T R A C I J A----
------I N F O:(071/252-444)-------