Број на оглас: 3546988
Објавен на: 02.08.2020, 14:32
1 / 4

Shimano resin pads

500 МКД Цената е фиксна
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки и женски
Големина на тркало:
Останато
Големина на рам:
Останато

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Compatibility: Shimano XTR-M795/966/965, Saint-M800, XT-M776/775/765, SLX-M8=665, Hone-M601, LX-M585, Deore_M545/535