Број на оглас: 3546970
Објавен на: 28.03.2020, 13:35
1 / 9

Prodavam Seat Ibiza

2.100 €
Марка:
Seat
Модел:
Ibiza
Година:
2002
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
47 kw / 64 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam Seat Ibiza 1.2 benzin 64 ks 2002 god. vo odlicna sostojba registrirana do 04 2021 smeneto ulje i filtri 4 novi zimski gumi i 4 odlicni letni pireli gumi, klima ladi perfektno, na kolata raboti se do posledno kopce. Motor na lance, mnogu eftina za odrzavanje. Cena 2100 evra. 070 564 832