Број на оглас: 3546940
Објавен на: 18.03.2020, 18:55
1 / 7

Тома Винкович 730

2.200 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Се продава трактор Тома Винкович 370.Пали на клуч, има светла.

Вреди да се види!
Цената не е фиксна...

Телефон за контакт ‎070/310-102 - Тони