Број на оглас: 3546894
Објавен на: 04.04.2020, 18:55
1 / 12

OPEL INSIGNIA 20 CDTI 160KS COSMO SPORT PAKET FULL

7.500 € 8.000 €
Марка:
Opel
Модел:
Insignia
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
118 kw / 160 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL INSIGNIA 20 CDTI 160 KS RACEN MENUVAC COSMO SPORT PAKET SO NAJ FULL OPREMA PLATENI DAVACKI FO REGISTRACIJA