Број на оглас: 3546871
Објавен на: 06.04.2020, 14:56
1 / 5

PEUGEOT 207 REDIZAJN 1.4 BENZIN

4.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
207
Година:
2010
Гориво:
Бензин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
54 kw / 73 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registrirana do 12.2020
Redovno servisirana vo ovlasten peugeot servis
4 letni 4 zimski gumi michelin novi
Zelen karton
071 344 201