Број на оглас: 3546859
Објавен на: 30.03.2020, 12:18
1 / 5

Бандаши

200 € Цената не е фиксна 210 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Bandazi Fabricki za Mitsubishi Padjero so 6 x 139.7 dimenzija megu strafovi, bandasite se 15"ki.