Број на оглас: 3546644
Објавен на: 07.07.2020, 16:06
1 / 10

Alfa Romeo 156 1.9jtd

1.350 €
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 156
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba se funkcionalno po nea registrirana do 8 mesec