Број на оглас: 3546306
Објавен на: 23.09.2020, 23:58
1 / 5

Citroen

1.500 €
Марка:
Citroen
Модел:
Acadiane
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
2 kw / 3 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen xsara 1.8i.automatik exclusive so atestiran plinski ured uvezena od ch vo ekstra sostojba so full oprema registrirana do 06.2020
Automatik
Koza
Senzori za brisaci
Klimatronik
Elektricni stakla
Elektricni ogledala
072249070