Број на оглас: 3546236
Објавен на: 31.03.2020, 11:42
1 / 12

Polo 1.2 benzin i plin

2.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2006
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
47 kw / 64 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kolata e se ok