Број на оглас: 3546180
Објавен на: 04.04.2020, 18:55
1 / 12

RENO MEGANE 15 DCI 81 KW 2009 PERFEKTNO

4.900 €
Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


RENAULT MEGABE 15 DCI 2009 GOD PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA SO 143 000 KM PERFEKTNO VOZILO KAKO NOVO