Број на оглас: 3546157
Објавен на: 03.04.2020, 16:43
1 / 4

2 x D1S Xenon 55W 6000k

25 € Цената е фиксна 30 €
Марка:
BMW
Модел:
e90
Tип на делови:
Осветлување

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 2 xenon novi lambi D1S / D1R 55W 6000k