Број на оглас: 3546156
Објавен на: 26.03.2020, 12:22
1 / 12

Punto 1.1 od prv gazda

699 € Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
1996
Гориво:
Бензин
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
45 kw / 61 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam fiat punto 1.1 benzin od prv gazda karoseriski zdrava prva boja ekstra motor i menjac nov enterier kuka gumi solidni samo predni amortizeri treba da se smenat za toa ke ima popust na cena