Број на оглас: 3546137
Објавен на: 26.03.2020, 12:22
1 / 12

Seicento sporting 1.1 od prv gazda

1.100 € Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Seicento
Година:
2000
Гориво:
Бензин
Километри:
95000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
45 kw / 61 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam fiat seicento 1.1 benzin sporting vo super sostojba vozena i cuvana od prva gazderica,koliceto e na realni kilometri prva boja ,so aluminiumski bandazi so novi gumi elektrika na prozorci centralna brava recaro sedista komplet servisirano so rebrast kais vodna pumpa ulje filtri so eden zbor top kolice