Број на оглас: 3545858
Објавен на: 22.03.2020, 15:50
1 / 3

Futrola za pistol zastava m57, kozna kako nova !

1.200 МКД Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Вид на оглас: Се продава


Izrabotena e racno 1992 godina za na kais ili potanok opasac, fenomenalna !