Број на оглас: 3545794
Објавен на: 26.03.2020, 19:08
1 / 8

ALFA ROMEO 159 19 MJTD 150 KS

3.900 €
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 159
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Uvezena plateni davacki do registracija