Број на оглас: 3545752
Објавен на: 31.03.2020, 13:00
1 / 12

Центар Гевгелија

18.000 МКД Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
100 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во куќа
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
2010
Година на реновирање:
2020
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
7ми Ноември бр26

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Два стана по 100м2.комплетно опремени.