Број на оглас: 3545731
Објавен на: 05.08.2020, 06:06

Se prodavaat Nivi

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
4000 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Nivi vo selo Banjica

076581217
076581217
076581217
076581217
076581217
Dragi