Број на оглас: 3545644
Објавен на: 31.05.2020, 21:14
1 / 8

KIA CEED SW 1.6 crdi /90KS / 2008god

4.100 € 4.200 €
Марка:
Kia
Модел:
Cee'd
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kia ceed sw 1.6 crdi /90ka/2008god,
Odlicna sostojba servisirano,registrirano do 07.12.2020.Vtor sopstvenik voziloto e kupeno vo Slovenija od salon staro za novo na kia.
Oprema:10 x airbag, abs, esp, srt, klima, multifunkcionalen volan, zimski gumi, fabricko radiocd,el.prozori,el.retrovizori i dr.