Број на оглас: 3545493
Објавен на: 16.03.2020, 20:06
1 / 6

Tojota avensis 20 dizel kupena od prv gzada

10.500 €
Марка:
Toyota
Модел:
Avensis
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Site servisi vo ovlasten servis 4 novi gumi moze i zamena za pomalo vozilo