Број на оглас: 3545491
Објавен на: 03.08.2020, 10:59
1 / 11

Bmw x3 2.0d 150ks. 2006god.

4.700 €
Марка:
BMW
Модел:
X 3
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BG-TABLICI
Kompletno servisiran
NOVI gumi
Bez nikakvi zabeleshki
Osven Edna grebnatina na desnata vrata
Cenata e Bez CARINA
EURO 4 moze da se carini za eden den
CENA ZA ZAMENA........ 5000€.....