Број на оглас: 3545475
Објавен на: 29.06.2020, 23:31
1 / 6

Нови ултраквалитетни камионски гуми

1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Нови ултраквалитетни и сертифицирани камионски гуми од брендовите COUGAR и DOUPRO.
Достапни димензии:
315/80R22.5
385/65R22.5
Контакт: 078 308 098 и 077 699 366