Број на оглас: 3545289
Објавен на: 01.04.2020, 18:24
1 / 12

Mercedes ML 270 CDI

4.500 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
ML 270
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes ML 270 CDI
Proizveden 2001god, Avtomatik,163ks
Oprema:
Klimatronik
2 para aluminiumski bandazi so letni i zimski gumi
El stakla,el retrovizori i el. shiber
Tempomat
Greaci na sedista
Centralno zaklucuvanje
Abs
EPC
Low Range
Dzipot e vo odlicna sostojba, redovno servisiran.Ima prostor za korekcija na cenata.