Број на оглас: 3545288
Објавен на: 07.07.2020, 22:09
1 / 4

Dizni za 1.7 ohc

2.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Dizni za 1.7 OHC
Opel astra vectra
Dizel
Prodavam dizni komplet 4
Ispravni se