Број на оглас: 3545089
Објавен на: 30.03.2020, 14:12
1 / 11

GOLF 5 1.9TDI 77 KW 2005 GOD REGISTIRAN

3.750 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5 1.9 TDI 77 kw 2005 god kolata e vo ekstra sostojba registrirana cela god 4 novi gumi servisirana golem i mal servis povise informaciii na tel