Број на оглас: 3545080
Објавен на: 30.03.2020, 20:43
1 / 3

Gumi 195.60.15

3.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dva bandazi so gumi M S
195.60.15 za ford, pezo, reno i dr.
Tel.kon.-078 657 042 Ace