Број на оглас: 3545071
Објавен на: 21.04.2020, 22:16
1 / 2

Kompjuter za Bmw

180 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
320d 150ks facelift
Tип на делови:
Електрични делови

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kompjuter za Bmw 320d facelift,odgovara na modeli od 2002 do 2004 godina.Kompjuterot e komplet so kluc i kod.