Број на оглас: 3545050
Објавен на: 05.06.2020, 10:05
1 / 12

SEAT ALTEA 1.9 TDI. 77 kw.105 ks.FUL OPREMA

1 €
Марка:
Seat
Модел:
Altea
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SEAT ALTEA 1.9 TDI. 77 KW - 105 KS.
PROIZVECEDA KRAJ NA 2006 god. SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA
FULL OPREMA. VO ODLICNA SOSTOJBA
SERVISIRANA I REGISTRIRANA .
POGODNA I ZA POCETNICI VOZACI.