Број на оглас: 3545036
Објавен на: 26.03.2020, 22:13
1 / 7

iPhone X 64GB

430 € Цената е фиксна
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
X
Боја:
Black
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava gorenavedeniot tel. vo odlicna sostojba i bez nitu edna grepka na nego.

Bez zameni i slicno.