Број на оглас: 3545032
Објавен на: 31.05.2020, 15:16
1 / 12

ЕФТИНО!ПОЕФТИНО,ЗДРАВЈЕ-ГАРНИТУРИ ЗА СЕДЕЊЕ

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


ГАРНИТУРИ ЗА ТЕРАСИ,ДВОРОВИ.ГРАДИНИ
Произведува Фенико2000-Богданци
Се произведуваат во следните варијанти:
Тросед,двосед,фотелја,масичка..
Тросед две фотелји масичка..
Двосед две фотелји,масичка..
Две фотелји,масичка..
Наменети се за:
Градини/дворишта,тераси,мали станови(дневни соби)
канцеларии,кафичи.....
можат да се произведат по барање на купувачот бојата на металниот дел и бојата на тапацир платното да бидат по желба на купувачот
За подетални информации:
Миле Ванов 078/236990