Број на оглас: 3545023
Објавен на: 01.04.2020, 12:09
1 / 12

Mercedes SLK

7.500 € Цената е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
SLK 200
Година:
2007
Гориво:
Бензин / Плин
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Кабриолети
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Mercedes SLK200, 2007 godina
120kw-163hp,
1.8 kompressor, Benzin-plin, plinskiot ured e montiran vo Plimont-Skopje
Donesena od Italija so vozenje,
redovno servisirana,
Full oprema,
registracija do Avgust 2020 godina, BG vinjeta do noemvri 2020 godina.
EURO 4
Realni 215000km
Ne e itno!!!
Cena 7500 evra.
Za cenata komentiram SAMO na lice mesto.
Tel. 078 608 682 - Kire