Број на оглас: 3544880
Објавен на: 26.03.2020, 15:23
1 / 10

BMW 330 xd

7.200 €
Марка:
BMW
Модел:
330
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Купеа
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
170 kw / 231 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kako nova