Број на оглас: 3544845
Објавен на: 26.03.2020, 21:03
1 / 6

Se prodava Samsung S10plus Nov

1 € Цената е фиксна 52 €
Марка:
Samsung
Модел:
S10plus
Боја:
White
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
8 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefono e skorz nov komplet so se donesen od Germanija uste ne aktiviren