Број на оглас: 3544623
Објавен на: 07.04.2020, 12:33
1 / 1

Kupuvam stan vo Ohrid do 45 kvadrati

28.000 €
Број на соби:
2
Квадратура:
45 m²
Греење:
Нема
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Година на градба:
2020
Година на реновирање:
2020
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југозапад

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се бара


Kupuvan stan da ne e pogolem od 45 kvadrati moze i pomal samo vazno mi e da ima spalna soba ,dnevna i kupatilo. I isto taka da ne e na prizemje i da ne e poskap od 28000 evra. Tel 076 888 233