Број на оглас: 3544622
Објавен на: 26.03.2020, 23:44

Dizni za FIAT PALIO 1.7

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 4 dizni od fiat 1.7 td ispravni odgovaraat na poveke vozila