Број на оглас: 3544553
Објавен на: 30.03.2020, 13:00
1 / 4

Ford focus 1.8 TDI 2002

1.800 € Цената не е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


* 90 ps
* 66 kW
* алуминиумски бандажи
* нови гуми
* клима
* електрика на стакла
* радио ЦД
* ABS
* air bags