Број на оглас: 3544305
Објавен на: 02.04.2020, 18:09
1 / 11

Kia Sorento

4.600 € Цената не е фиксна
Марка:
Kia
Модел:
Sorento
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava KIA SORENTO 2.5 2004godina vo odlicna sostojba.
Registriran do Mart 2021
Oprema:
-Pogon na site 4 trkala 4X4
-Kozen salon
-Elektrika na stakla
-Elektrika na retrovizori
-Elektrika na vozacko sediste
-Klima-ispravna
-Naslon za race napred-nazad
-Centralno zaklucuvanje 1kluc
-Atest zatemneti stakla
-Al bandazi so novi gumi
-Audio (6 zvucnici USB,AUX,Bluetooth)
VOZILOTO E VO ODLICNA I VO VOZNA SOSTOJBA!!!