Број на оглас: 3544237
Објавен на: 09.04.2020, 09:55
1 / 12

MERCEDES C 220 CDI FACELIFT 150KS

По Договор
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava Mercedes C 220 CDI 2005 God
Kolata e uvezena so vozenje
Plateni se site davacki se do registracija
Od Oprema Poseduva
Climatronic
Tempomat
Board kompjuter
Komandi na volan
Dvd aux gps
Centralno
Dva kluca
Elektricni stakla
Elektricni retrovizori
Elektricni sedista
Senzor za dozd
Senzor za svetla
Maglenki
Uste mn drugi raboti...