Број на оглас: 3544116
Објавен на: 16.09.2020, 11:36
1 / 3

ROCKRIDER velosiped tocak

9.000 МКД Цената е фиксна
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки и женски
Големина на тркало:
26 "
Големина на рам:
Останато

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


ROCKRIDER