Број на оглас: 3544053
Објавен на: 20.02.2021, 14:13
1 / 12

Audi A3 1.9tdi Sportback UNIKAT

4.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A3 Sportback 1.9tdi 105ks socuvano unikatna boja unikatni sedista so mala potrosuvacka od 5l/100 stabilna 5 brzini od oprema poseduva
*Centralno so dalinsko
*Fabricki ksenoni
*Dvozonska klima
*Maglenki
*Senzor za omivanje na farovi
*ESP,ABS
*Senzor za izdisana guma
*Tempomat
*Bord kompjuter
*El stakla
*Aluminski 17 ki bandazi

Moze da se carini bez problem
(078696447) povekje informacii