Број на оглас: 3544025
Објавен на: 14.03.2020, 22:05

Se prodava extra stan

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
2,5
Квадратура:
49 m²
Греење:
Нема
Спрат:
7 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Година на градба:
1997
Година на реновирање:
2017
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
8 mart, 14/47

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stanot e vo odlicna sostojba, se prodava poradi preseluvanje vo stranstvo..